Wyświetl pojedynczy post
MDW
Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4324
Stary 23.08.2011, 10:20
Quorth napisał(a):Wyświetl post
W jakich knajpach w rynku lub nieopodal można w przyjaznym, wiślackim towarzystwie oglądnąć meczyk? wiem, że np w albo taku na m. rynku lub de cafencji na Sławkowskiej. W tych pubach wszystko już porezerwowane znacie inne?
Jestem gotów się założyć że wszystkie knajpy na rynku i w okolicach będą transmitowały mecz. Uśmiałbym się gdyby nawet English football club puszczał mecz Wisły.
Na pewno Irish Mbassy na Stolarskiej, CK Browar, Non Iron na Marka, Bull Pub na Małym Rynku i pewnie wiele innych.
Odpowiedz cytując