|
Panie i Panowie,
siedzę 8 500 km od Krakowa, na praktyce w Wietnamie i tak się od wczoraj denerwuje że kosmos..
Powiem Wam jak się jest daleko i nie można iść do swego domu na R22->zaczyna się doceniać to co jest ważne i niezbędne
i dziś o 1:45 czasu miejscowego będzie siła...
DO BOJU MARSZ!!!
Niech gryzą trawę z walki!!
Ostatnio edytowane przez szczepans21 : 23.08.2011 o godz. 10:16.
|