Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2648
Stary 23.08.2011, 10:01
szymon_k napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na Jagę czy Legię to nowe stroje nie przynoszą szczęścia polskim drużyną w pucharach ;-) i pewnie dlatego Wisła zwleka...heh...ale na fazę grupową LM będą jak znalazł! Chyba, że dziś zagrają w nowych strojach, które przynoszą pecha i będzie faza grupowa, ale LE ;-)
proponuję ubić cielę w ofierze dla pomyślności w najbliższym meczu...
Odpowiedz cytując