Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
2648
23.08.2011, 10:01
szymon_k
napisał(a):
Patrząc na Jagę czy Legię to nowe stroje nie przynoszą szczęścia polskim drużyną w pucharach ;-) i pewnie dlatego Wisła zwleka...heh...ale na fazę grupową LM będą jak znalazł! Chyba, że dziś zagrają w nowych strojach, które przynoszą pecha i będzie faza grupowa, ale LE ;-)
proponuję ubić cielę w ofierze dla pomyślności w najbliższym meczu...
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger