Pero napisał(a):

|
Jak dla mnie zwlekają z prostej przyczyny. Mają dogadanego sponsora na koszulki, który wejdzie w przypadku awansu do LM.
|
bzdura
ja słyszałem "na mieście", że koszulki już są, tylko że na razie nikt nie ma czasu się tym zająć, z wiadomych przyczyn