Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2646
Stary 23.08.2011, 09:42
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie zwlekają z prostej przyczyny. Mają dogadanego sponsora na koszulki, który wejdzie w przypadku awansu do LM.
bzdura

ja słyszałem "na mieście", że koszulki już są, tylko że na razie nikt nie ma czasu się tym zająć, z wiadomych przyczyn
Odpowiedz cytując