grosz napisał(a):

Wilk - Nunez - Sobol
to wielce prawdopodobny skład środka pola - aby go zdominować. Myślę że Melikson wejdzie w drugiej połowie za Genkowa albo Ilieva i wtedy Wisła na pomęczonym rywalu trochę przyciśnie.
Jestem bardzo ciekawe co wymyśli Maskant, chyba że z tą kontuzją Meliksona to ściema.
|
ja też o tym myślę z tą różnicą żeby dać Meliksona na skrzydło. tzn Wilk - Sobol - Nunez i Melikson na jednym ze skrzydeł, Biton wysunięty. co do taktyki apoelu to podejrzewam że rzucą się na Wisłę i jak wytrzymamy do 20-25 minuty bez straty bramki to wygramy ten mecz. stawiam na 2:1 dla Nas;D Forza Wisła!!!