Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16135
Stary 23.08.2011, 09:34
Nie mogłem się tego doczekać, stary dobry JózekW powrócił. Atrakcyjność Ekstraklasy +50%.

Ciekawe jak długo będzie ten prosty człowiek dochodził do zrozumienia tego że w piłce pieniądze to tylko warunek konieczny a nie wystarczający. Za to Pan prezes jest warunkiem uniemożliwiającym cokolwiek.
Odpowiedz cytując