|
Nie mogłem się tego doczekać, stary dobry JózekW powrócił. Atrakcyjność Ekstraklasy +50%.
Ciekawe jak długo będzie ten prosty człowiek dochodził do zrozumienia tego że w piłce pieniądze to tylko warunek konieczny a nie wystarczający. Za to Pan prezes jest warunkiem uniemożliwiającym cokolwiek.
|