Wyświetl pojedynczy post
TSW_SKW
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6113
Stary 23.08.2011, 09:27
"Robert Maaskant słysząc o tym tylko się uśmiecha i mówi w swoim stylu: - Wiem, że APOEL ma wspaniałych kibiców. Widziałem ich. Cieszymy się bardzo, że będzie świetna atmosfera na stadionie. Mam nadzieję, że po dziesięciu minutach, jak strzelimy gola, zrobi się trochę ciszej." No to nie wiem jak wy, ale ja chyba postawię: pierwszy gol- Wisła między 0-15 min
Odpowiedz cytując