"Robert Maaskant słysząc o tym tylko się uśmiecha i mówi w swoim stylu: - Wiem, że APOEL ma wspaniałych kibiców. Widziałem ich. Cieszymy się bardzo, że będzie świetna atmosfera na stadionie. Mam nadzieję, że po dziesięciu minutach, jak strzelimy gola, zrobi się trochę ciszej." No to nie wiem jak wy, ale ja chyba postawię: pierwszy gol- Wisła między 0-15 min
