Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6110
Stary 23.08.2011, 08:47
Również mam obawy że zagramy zbyt defensywnie.

Napewno ustawimy się z tyłu i będziemy na nich czekać ale musimy mieć z przodu żądła by ich kłuć by nie byli zbyt pewni siebie.

Musimy mieć kogoś z przodu kto przetrzyma piłkę, zrobi akcje, wywalczyli wolny, kto odciąży defensywę i da jej czas na złapanie oddech.

Zaproponowałbym nawet kwartet:

Genkov
Iliev-Melikson
Nunez

Mały jest przebojowy ale też słabszy w szybkiej grze z klepki a Nunez lepszy od Maora w defensywie.Za Nunezem para Wilk-Sobol do rozbijania.

Gdyby jednak Mały wraz z Diazem zagrali od 1' Małego dałbym na lewo by wspomagał Diaza w obronie.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując