|
Również mam obawy że zagramy zbyt defensywnie.
Napewno ustawimy się z tyłu i będziemy na nich czekać ale musimy mieć z przodu żądła by ich kłuć by nie byli zbyt pewni siebie.
Musimy mieć kogoś z przodu kto przetrzyma piłkę, zrobi akcje, wywalczyli wolny, kto odciąży defensywę i da jej czas na złapanie oddech.
Zaproponowałbym nawet kwartet:
Genkov
Iliev-Melikson
Nunez
Mały jest przebojowy ale też słabszy w szybkiej grze z klepki a Nunez lepszy od Maora w defensywie.Za Nunezem para Wilk-Sobol do rozbijania.
Gdyby jednak Mały wraz z Diazem zagrali od 1' Małego dałbym na lewo by wspomagał Diaza w obronie.
|