Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
luc
Member
Od: 02.2005
Offline
#
4321
23.08.2011, 08:10
Czeska Praga - jeżeli ktoś ma pomysł gdzie można tam obejrzeć dzisiejszy mecz poza rozwiązaniami internetowymi byłbym dozgonnie wdzięczny.
luc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luc
Znajdź inne posty napisane przez luc