20:45 23.08.2011 APOEL NIKOZJA-WISŁA KRAKOW-Transmisja w necie
http://.................../viewtopic.php?t=7077
Pod tym linkiem cała masa transmisji.
Wiem że mecz jest w otwartym Polsacie ale nie kazdy na wakacjach ma do niego dostep a do netu predzej
Miłego kibicowania no i czekamy na Wejscie Wisly do Elity