Marszałek napisał(a):

Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
|
Trzeba im kogos takiego jak Lenczyk, zeby odbudowal druzyne. Moze jakis znany trener zza granicy? Jak na razie to mi polskie nazwisko nie przychodzi do głowy.
PS: No to Wojciechowski nie wytrzymal
Nie zamierzam rozmawiac z zadnym pilkarzem. Wystarczająco dużo już wydałem. Jeśli z tymi wzmocnieniami ta drużyna nie jest w stanie przyzwoicie grać, to moje pieniądze nie są już potrzebne na zasilanie tego zespołu"