Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16131
Stary 23.08.2011, 06:38
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
Trzeba im kogos takiego jak Lenczyk, zeby odbudowal druzyne. Moze jakis znany trener zza granicy? Jak na razie to mi polskie nazwisko nie przychodzi do głowy.


PS: No to Wojciechowski nie wytrzymal
Nie zamierzam rozmawiac z zadnym pilkarzem. Wystarczająco dużo już wydałem. Jeśli z tymi wzmocnieniami ta drużyna nie jest w stanie przyzwoicie grać, to moje pieniądze nie są już potrzebne na zasilanie tego zespołu"
Odpowiedz cytując