Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16130
Stary 23.08.2011, 02:06
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
Lechii w ogóle przydało by się mocne przemeblowanie, bo na razie wygląda to tragicznie. Z takim potencjałem finansowym i stadionem nie wypada im walczyć o utrzymanie.
Odpowiedz cytując