Marszałek napisał(a):

Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie.
|
Lechii w ogóle przydało by się mocne przemeblowanie, bo na razie wygląda to tragicznie. Z takim potencjałem finansowym i stadionem nie wypada im walczyć o utrzymanie.