Prawdopodobnie. Dlatego ograniczyłem się do stwierdzenia faktu, że w latach 70 tych było to u nas grane. Chociaż będąc kibicem Legii mógłbym nieśmiało pójść dalej, bo kibice Legii byli zawsze wśród czynników inicjujących dane zdarzenia w naszym polskim życiu kibicowskim. Ale jestem w gościach, więc tego nie zrobię
