Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16129
Stary 23.08.2011, 01:43
Prawdopodobnie. Dlatego ograniczyłem się do stwierdzenia faktu, że w latach 70 tych było to u nas grane. Chociaż będąc kibicem Legii mógłbym nieśmiało pójść dalej, bo kibice Legii byli zawsze wśród czynników inicjujących dane zdarzenia w naszym polskim życiu kibicowskim. Ale jestem w gościach, więc tego nie zrobię
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 23.08.2011 o godz. 01:45.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując