felipe napisał(a):

Oczywiście, że było śpiewane, w nie tak odległej przeszłości!
Pamietam, że dość ładnie wychodziła, aż do "dwie bramki..." gdzie było mruczenie, bo nie mieliśmy jednej obowiązującej wersji. A nawet na tutejszym forum był wątek o kim śpiewać.
|
Teraz w końcu jest dwóch zawodników pasujących sylabowo i piłkarsko do przyśpiewki - Małecki i Melikson. Tak na marginesie.