Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16127
Stary 23.08.2011, 01:02
felipe napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że było śpiewane, w nie tak odległej przeszłości!
Pamietam, że dość ładnie wychodziła, aż do "dwie bramki..." gdzie było mruczenie, bo nie mieliśmy jednej obowiązującej wersji. A nawet na tutejszym forum był wątek o kim śpiewać.
Teraz w końcu jest dwóch zawodników pasujących sylabowo i piłkarsko do przyśpiewki - Małecki i Melikson. Tak na marginesie.
.
Odpowiedz cytując