palikot napisał(a):

|
ostatni raz słyszałem to gdzieś w latach 04/05... wczesniej spiewano regularnie... ponoć śpiewano pod koniec lat 70'(ale to tylko zasłyszane, wiec nie dam reki uciąć) jesli to ksero to w takim razie musialo już w tamtym okresie na Legii być spiewane
|
I było. Dwie bramki Kazimierz, dwie bramki Topolski.
