Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4315
Stary 23.08.2011, 00:08
W jakich knajpach w rynku lub nieopodal można w przyjaznym, wiślackim towarzystwie oglądnąć meczyk? wiem, że np w albo taku na m. rynku lub de cafencji na Sławkowskiej. W tych pubach wszystko już porezerwowane znacie inne?
Odpowiedz cytując