Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
4315
23.08.2011, 00:08
W jakich knajpach w rynku lub nieopodal można w przyjaznym, wiślackim towarzystwie oglądnąć meczyk? wiem, że np w albo taku na m. rynku lub de cafencji na Sławkowskiej. W tych pubach wszystko już porezerwowane znacie inne?
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth