|
Oszołom może nie... ale jakiś szczególny autorytet też nie bardzo...
No i PiS dwa lata rządził i PZPNu jakoś rozwiązać nie dał rady (wiem, że próbował). Skąd opinia, że teraz by to zrobił (i to mając tylko prezydenta)? Głupoty Jasiu plecie trochę tutaj, mimo całej mojej sympatii do niego.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 22.08.2011 o godz. 23:53.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|