|
chce sobie załatwić taki papierek, uprawniający mnie do głosowania w wyborach parlementarnych, poza swoim miejscem zameldowania.
idę do urzędu miasta, proszę o taki papier i co dalej ? W sensie w którym okręgu wyborczym mogę zagłosować będąc wtedy w Gdańsku ?
Nie mogę przecież pójść 9 października do pierwszej lepszej szkoły i tam zagłosować. Tylko w którejś konkretnej tak ?
|