Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23422
Stary 22.08.2011, 22:46
Ostatnio nie wjeżdżałem do Krakowa o tej porze.... ale tam korki w tych godzinach były i raczej będą.. taki już urok.. Ps. Tata mój mowi że o 4.30 jedzie sie całkiem przyjemnie
Odpowiedz cytując