Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Skywalker
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
23421
22.08.2011, 22:37
Czy około 7 rano są korki przy wjeździe do Krakowa od strony Zakopianki, czy raczej płynnie się wjedzie?
Skywalker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skywalker
Znajdź inne posty napisane przez Skywalker