|
ja we wróżki nie wierzę w środku zagra Guła i będzie dobrze. Miał już przebłyski i teraz pokaże prowadząc do LM i tym utrze nosa tym co mówią o sprowadzeniu zastępstwa dla Meliksona
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
|