Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6104
Stary 22.08.2011, 22:09
ja we wróżki nie wierzę w środku zagra Guła i będzie dobrze. Miał już przebłyski i teraz pokaże prowadząc do LM i tym utrze nosa tym co mówią o sprowadzeniu zastępstwa dla Meliksona
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując