Jak Maor nie zagra to Nunez bedzie na jego pozycji + Sobolewski i Wilk z tylu i tyle. Trzeba bedzie sobie poradzic jakos bez niego.
Donki napisał(a):

Panowie pamietacie jak przed sezonem OS było u wrózki i pytali o zespoły ? Było chyba cos takiego, że ona powiedziała, że Wisła nie awansuje do LM bo kluczowy gracz bedzie miał kontuzje.
Sam sie z tego smieje co teraz pisze, ale ....a mac...
|
Jej chodzilo o mecz z Litexem