Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6102
Stary 22.08.2011, 22:09
Jak Maor nie zagra to Nunez bedzie na jego pozycji + Sobolewski i Wilk z tylu i tyle. Trzeba bedzie sobie poradzic jakos bez niego.
Donki napisał(a):Wyświetl post
Panowie pamietacie jak przed sezonem OS było u wrózki i pytali o zespoły ? Było chyba cos takiego, że ona powiedziała, że Wisła nie awansuje do LM bo kluczowy gracz bedzie miał kontuzje.

Sam sie z tego smieje co teraz pisze, ale ....a mac...
Jej chodzilo o mecz z Litexem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.08.2011 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując