http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...r/IMG_9032.jpg
z tego zdjęcia można wywnioskować ze mamy 2 rodzaje koszulek treningowych tj: tą którą ma Jovanovic, i tą którą ma Lamey. Sądzę, że jedna z nich to będzie nasza meczówka
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ning_wislakow/