Jak to jest tydzien pitolenia o pogodzie a okazuje sie ze ta bedzie przyjazna zawodnikom.
Teraz drze co z Maorem ,bez niego nie widze tego kto pociagnie te akcje pod bramke Apoelu.
P.S Ktos zamierza pic,juz pije

? bo choc jestem po weselu,i jeszcze kac gdzies tam spi,to na trzezwo z tym horrorem w postaci 90 minut w Nikozji to wytrzymac bedzie ciezko.