|
Borek uspokoił w sprawie pogody, uff... Ale okazuje się, że Melikson ma kontuzję, nie trenuje od 4 dni :/// To się nazywa szczęście, kur**!!! Prawdopodobnie Maor zagra w drugiej połowie, jeśli w ogóle da radę zagrać. Co do Lameya? Będzie mógł grać.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 22.08.2011 o godz. 21:53.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!
|