Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6076
Stary 22.08.2011, 21:29
ctsi napisał(a):Wyświetl post
troche za mocno - musi byc 3 miejsce w grupie i LE na wiosne, no chyba ze znowu jedziemy z Barcelona w Krakowie
No dobra może być Arsenal zamiast Chelsea - oni teraz dołują
Odpowiedz cytując