Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6072
Stary 22.08.2011, 21:10
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Żeby się nie powtórzył 23 sierpień 2005 rok, co na wyjeździe dostaliśmy 4:1 z panathinaikosem, ale wierzę w awans.
faktycznie 6 lata temu mecz z PAO, ale jak to mowia nic dwa razy sie nie zdarza
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując