Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
ctsi
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
6066
22.08.2011, 21:02
Wybiegajac troche do przodu. Kiedy bedzie losowanie LM/LE i czy znany jest juz moze rozklad jazdy - w sensie kiedy rozgrywane sa mecze? Planuje sobie wakacje
Noblesse Oblige
ctsi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ctsi
Znajdź inne posty napisane przez ctsi