Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
6065
22.08.2011, 21:00
gigant
napisał(a):
Od "nas" pisząc, masz na mysli jaki klub?
Wisłę !!!! Jestem jej wierny od zawsze !! Często na Reymonta z moimi ziomami !!! Wisła zawsze i wszędzie !!! Tylko Wisła się liczy !!! Wisła to jest potęga !!
elemis1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elemis1
Znajdź inne posty napisane przez elemis1