Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6065
Stary 22.08.2011, 21:00
gigant napisał(a):Wyświetl post


Od "nas" pisząc, masz na mysli jaki klub?


Wisłę !!!! Jestem jej wierny od zawsze !! Często na Reymonta z moimi ziomami !!! Wisła zawsze i wszędzie !!! Tylko Wisła się liczy !!! Wisła to jest potęga !!
Odpowiedz cytując