Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6063
Stary 22.08.2011, 20:50
Już czuję że rano przed pracą trzeba będzie trochę wczesniej wstać i z obawą zasiąść na tronie, ale lubię ten specyficzny stan "motyli w żołądku". Tylko przed meczami Wisły tak mam.

Z Meliksonem i Lameyem raczej ściema, bo nie wydaje mi się by rozgłaszano całemu światu jakiekolwiek problemy, gdyby nawet były 24 h przed meczem.

elemis1 napisał(a):Wyświetl post
W Krakowie Apoel cisnął nas niemiłosiernie (za wyjątkiem końcówki pierwszej połowy). U siebie od pierwszych sekund zagrają presingiem rzucając się na nas niczym orły na kurze pisklęta. Osiągną gigantyczną dominację, której ukoronowaniem będą strzelone dwie bramki :/

Ja wiem, ze kazdy by chciał, abyśmy osiągneli wynik premiujący nas do LM, ale bądźmy realistami...Apoel jest od nas o dwie klasy lepszy :-(
Od "nas" pisząc, masz na mysli jaki klub? Jeszcze chwilę cię poobserwuję prowokatorku.
Ostatnio edytowane przez gigant : 22.08.2011 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując