Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6062
Stary 22.08.2011, 20:48
elemis1 napisał(a):Wyświetl post
W Krakowie Apoel cisnął nas niemiłosiernie (za wyjątkiem końcówki pierwszej połowy). U siebie od pierwszych sekund zagrają presingiem rzucając się na nas niczym orły na kurze pisklęta. Osiągną gigantyczną dominację, której ukoronowaniem będą strzelone dwie bramki :/

Ja wiem, ze kazdy by chciał, abyśmy osiągneli wynik premiujący nas do LM, ale bądźmy realistami...Apoel jest od nas o dwie klasy lepszy :-(
Chyba inny mecz oglądałeś.Posiadanie piłki 50 - 50 ,przewaga w strzałach,dużo lepsze sytuacje,graliśmy po prostu mądrze i konsekwentnie,nic z tych momentów przewagi Apoelu nie wynikało,zupełnie nic.Tak się powinno grać i jestem szczęśliwy,że gramy tak,a nie jak kiedyś,że mamy optyczną przewagę,a potem komentarze ,,grali jak nigdy,przegrali jak zawsze''
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując