Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16121
Stary 22.08.2011, 20:47
felipe napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że było śpiewane, w nie tak odległej przeszłości!
Pamietam, że dość ładnie wychodziła, aż do "dwie bramki..." gdzie było mruczenie, bo nie mieliśmy jednej obowiązującej wersji. A nawet na tutejszym forum był wątek o kim śpiewać.
ostatni raz słyszałem to gdzieś w latach 04/05... wczesniej spiewano regularnie... ponoć śpiewano pod koniec lat 70'(ale to tylko zasłyszane, wiec nie dam reki uciąć) jesli to ksero to w takim razie musialo już w tamtym okresie na Legii być spiewane
Ostatnio edytowane przez palikot : 22.08.2011 o godz. 21:38.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując