felipe napisał(a):

Oczywiście, że było śpiewane, w nie tak odległej przeszłości!
Pamietam, że dość ładnie wychodziła, aż do "dwie bramki..." gdzie było mruczenie, bo nie mieliśmy jednej obowiązującej wersji. A nawet na tutejszym forum był wątek o kim śpiewać.
|
ostatni raz słyszałem to gdzieś w latach 04/05... wczesniej spiewano regularnie... ponoć śpiewano pod koniec lat 70'(ale to tylko zasłyszane, wiec nie dam reki uciąć) jesli to ksero to w takim razie musialo już w tamtym okresie na Legii być spiewane