Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6047
Stary 22.08.2011, 20:17
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Na razie po informacji na oficjalnej stronie klubu i zdjeciu, na ktorym Maor ma masowany miesien wychodzi, ze nie jest to sciema. Przeciez nikt z Apoelu nie wchodzi na strone naszego klubu by ogladac zdjecia - wiec po co mieliby oszukiwac dajac fotke? (no chyba, ze Nas chca zdenerwowac) - jakbysmy juz nie mieli nerwow przed meczem
Tego czy nie czytają wcale taki pewien bym nie był.

pomijając ten fakt martwi mnie to, że w konfrontacjach z Legią czy Lechem na ich stadionach niestety za Maaskanta dostawaliśmy boncki (a na pewno bardzo chcieliśmy tam wygrać)
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 22.08.2011 o godz. 20:22.
Odpowiedz cytując