mitmichael napisał(a):

|
Na razie po informacji na oficjalnej stronie klubu i zdjeciu, na ktorym Maor ma masowany miesien wychodzi, ze nie jest to sciema. Przeciez nikt z Apoelu nie wchodzi na strone naszego klubu by ogladac zdjecia - wiec po co mieliby oszukiwac dajac fotke? (no chyba, ze Nas chca zdenerwowac) - jakbysmy juz nie mieli nerwow przed meczem
|
Tego czy nie czytają wcale taki pewien bym nie był.
pomijając ten fakt martwi mnie to, że w konfrontacjach z Legią czy Lechem na ich stadionach niestety za Maaskanta dostawaliśmy boncki (a na pewno bardzo chcieliśmy tam wygrać)