Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6045
Stary 22.08.2011, 20:15
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
No i co z tym Maorem raczej ściema .
oby, oby.

Co do meczu to wg mnie zaczniemy w srodku z Sobolem, Wilkiem i Nunezem. Na Skrzydle Maor i Maly, a z przodu Genkov. Full defensywa.
Odpowiedz cytując