Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6042
Stary 22.08.2011, 20:14
Też uważam, że raczej ściema/zasłona. Na 80% zagra jutro, a jeśli naprawdę ma usiąśc na ławce to tylko ze względu na żółte kartki albo bardziej defensywną taktykę, bo wątpie żeby się wczoraj na treningu nabawił kontuzji.

Co do Lameya dopiero czytałem że zagra więc sami sie gubią w oszukiwaniu nas. Greków moga tym uśpić, owszem...

Pożyjemy zobaczymy.

~~~~

Z innej beczki...

Czytałem ciekawy wywiad z Engelem który był m.in. trenerem Apoelu i mocno wierzy w nasz awans do fazy grupowej. Wypowiadał sie że w godzinie meczu pogoda bedzie tam taka jak u nas mniej więcej.
Ostatnio edytowane przez snikki_(konto-usuniete) : 22.08.2011 o godz. 20:16.
Odpowiedz cytując