Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16117
Stary 22.08.2011, 20:12
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie wszyscy z nich kibicowali Lechii

Zobacz sobie lepiej kto na Legię chodzi. Zauważyłem ,że ostatnio ludzie na forum będący za Legią strasznie szukają zaczepki, oczywiście pisane jest to w ironii dzięki czemu ciągle unikają nagród od moderatorów
Odpowiedz cytując