rafkur napisał(a):

|
Bądźmy poważni. Ile ten ŁKS był gorszy od Lechii? Ja rozumiem, że zgoda ale bądźmy obiektywni...
|
W 80min ŁKS miał 0 celnych strzałów na bramkę, a Lechia 7. Zero pomysłu na grę, liczenie na Szałachowskiego, że wrzuci piłę na wysokiego Mięciela i ewentualnie na Saganowskiego, że coś przedrybluje. Cała taktyka łodzian. Już więcej sytuacji mieli ze Śląskiem choć przegrali 0:4.