Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16114
Stary 22.08.2011, 19:52
Edson napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że ten ŁKS spadnie z ekstraklasy w podskokach. Ta drużyna gra tak beznadziejnie, że Polonia Bytom to byli przy nich wirtuozi futbolu. Brawa dla Lechii za gre i frekwencje. Więcej ich przyszło na mecz z beniaminkiem niż na łazienkowską w starciu z wicemistrzem Polski
Bądźmy poważni. Ile ten ŁKS był gorszy od Lechii? Ja rozumiem, że zgoda ale bądźmy obiektywni...

Dla Lechii faktycznie brawa za frekwencję.
Odpowiedz cytując