Edson napisał(a):

Mam nadzieję, że ten ŁKS spadnie z ekstraklasy w podskokach. Ta drużyna gra tak beznadziejnie, że Polonia Bytom to byli przy nich wirtuozi futbolu. Brawa dla Lechii za gre i frekwencje. Więcej ich przyszło na mecz z beniaminkiem niż na łazienkowską w starciu z wicemistrzem Polski
|
Bądźmy poważni. Ile ten ŁKS był gorszy od Lechii? Ja rozumiem, że zgoda ale bądźmy obiektywni...
Dla Lechii faktycznie brawa za frekwencję.