Teqcontroller napisał(a):

|
bez Meliksona kontrataki nie będą istnieć wyjdzie na to ze nawet ze swojej połowy nie wyjdziemy....
|
Kontratak, ktory poszedl zostal przeprowadzony przez Nuneza wiec ma kto Maora zastapic w takich akcja ale jego brak na pewno byłby widoczny. Mam nadzieje, ze mimo tej wiadomosci jednak bedzie mogl zagrac. Ma caly dzien jutrzejszy na przygotowanie sie do meczu.