Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6020
Stary 22.08.2011, 19:41
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
bez Meliksona kontrataki nie będą istnieć wyjdzie na to ze nawet ze swojej połowy nie wyjdziemy....
Kontratak, ktory poszedl zostal przeprowadzony przez Nuneza wiec ma kto Maora zastapic w takich akcja ale jego brak na pewno byłby widoczny. Mam nadzieje, ze mimo tej wiadomosci jednak bedzie mogl zagrac. Ma caly dzien jutrzejszy na przygotowanie sie do meczu.
Odpowiedz cytując