palikot napisał(a):

Od starszyzny słyszałem, że śpiewane było w czasach gdzie, pojęcie ksero nie oznaczało nawet odbitki papieru, bo jeszcze nie występowało takie coś w Polsce, więc bardzo dawno temu 
Nie śpiewane od kilku dobrych lat...
|
Ile masz lat? Ja mam 22 i pamiętam jak to było śpiewane

więc Ty palikot zapewne tez pamiętasz
Prowadźmy szczerą dyskusję opartą na faktach, nawet jak mają one być dla nas niewygodne. Fakt jest taki, że było to śpiewane na R22. Teraz nie śpiewamy bo mamy mało nazwisk kończących się na -ski.
