|
W Lechii muszą sprowadzić jakiś nowych graczy i trenera bo nastąpiło już chyba przegrzanie materiału. Powinny to być TRANSFERY a nie ludzie z castingu! W Canal + piali z zachwytu nad tym meczem, może za dużo jodu albo towar mieli wysokiej jakości. Ogólnie ta kolejka bardzo słaba pod względem jakości meczów (absolutnie nie wyłączając nas)
|