Ciastek1 napisał(a):

|
Faktycznie , nie byłby taki głupi a idiotyczny . Rozumiem , że mamy grać bez naszego najszybszego, najdynamiczniejszego i najlepszego zawodnika w ofensywie wiedząc , że cały mecz będziemy grać z kontry ? Iście znakomita taktyka .
|
Być może przynajmniej w pierwszej połowie Apoel będzie grał tak jak w Krakowie, czyli bez żadnych szarż. To i tak powinno im spokojnie zapewnić przewagę w posiadaniu piłki i pozwolić przejąć inicjatywę. Jeśli więc nie rzucą się szaleńczo do ataku, a Maor będzie w podobnej formie, jak w poprzednim meczu, jego obecność na boisku może nie mieć większego znaczenia, szczególnie w początkowej fazie.