Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5997
Stary 22.08.2011, 18:49
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie , nie byłby taki głupi a idiotyczny . Rozumiem , że mamy grać bez naszego najszybszego, najdynamiczniejszego i najlepszego zawodnika w ofensywie wiedząc , że cały mecz będziemy grać z kontry ? Iście znakomita taktyka .
Być może przynajmniej w pierwszej połowie Apoel będzie grał tak jak w Krakowie, czyli bez żadnych szarż. To i tak powinno im spokojnie zapewnić przewagę w posiadaniu piłki i pozwolić przejąć inicjatywę. Jeśli więc nie rzucą się szaleńczo do ataku, a Maor będzie w podobnej formie, jak w poprzednim meczu, jego obecność na boisku może nie mieć większego znaczenia, szczególnie w początkowej fazie.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.08.2011 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując