Ciastek1 napisał(a):

|
Faktycznie , nie byłby taki głupi a idiotyczny . Rozumiem , że mamy grać bez naszego najszybszego, najdynamiczniejszego i najlepszego zawodnika w ofensywie wiedząc , że cały mecz będziemy grać z kontry ? Iście znakomita taktyka .
|
w pierwszym meczu niczego z tego nie pokazał więc i bez niego także potrafimy grać, choć wiadomo że jak jest w pędzie to robi różnice.
widzę że jak jest poruszany brak Meliksona to wszyscy popadają w oszołomkę robiąc kupę w gacie