Ciastek1 napisał(a):

|
Faktycznie , nie byłby taki głupi a idiotyczny . Rozumiem , że mamy grać bez naszego najszybszego, najdynamiczniejszego i najlepszego zawodnika w ofensywie wiedząc , że cały mecz będziemy grać z kontry ? Iście znakomita taktyka .
|
Dlaczego? A może właśnie w tym szaleństwie jest metoda. Mi też wydało się to nieprawdopodobne ale... zagęszczenie środka pola ustawiając tam trójkąt Sobol, Wilk,Nunez z naciskiem na odbiór piłki... my tam jedziemy awansowac a nie prezentowac piękny ofensywny styl... czas na wygrywanie będziemy mieli w LM

Sam nie wiem co o tym myślec...