Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5994
Stary 22.08.2011, 18:45
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie , nie byłby taki głupi a idiotyczny . Rozumiem , że mamy grać bez naszego najszybszego, najdynamiczniejszego i najlepszego zawodnika w ofensywie wiedząc , że cały mecz będziemy grać z kontry ? Iście znakomita taktyka .
Dlaczego? A może właśnie w tym szaleństwie jest metoda. Mi też wydało się to nieprawdopodobne ale... zagęszczenie środka pola ustawiając tam trójkąt Sobol, Wilk,Nunez z naciskiem na odbiór piłki... my tam jedziemy awansowac a nie prezentowac piękny ofensywny styl... czas na wygrywanie będziemy mieli w LM
Sam nie wiem co o tym myślec...
Odpowiedz cytując