|
Nie chce siac paniki ale dzisiaj właśnie Krzoska na OSI mówił że Maor trenuje indywidualnie bo ma naciągnięty mięsień.
Skoro jesteśmy pewni swoich umiejętności (tak?) to po co te gierki? Jakoś nie przypominam sobie podobnych zagrywek w tego typu przypadkach.
|