Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5984
Stary 22.08.2011, 18:33
Nie chce siac paniki ale dzisiaj właśnie Krzoska na OSI mówił że Maor trenuje indywidualnie bo ma naciągnięty mięsień.

Skoro jesteśmy pewni swoich umiejętności (tak?) to po co te gierki? Jakoś nie przypominam sobie podobnych zagrywek w tego typu przypadkach.
Odpowiedz cytując