sevenheaven napisał(a):

no i po co to wklejasz ?
poza tym nie jest nowa bo już długo pracuje dla C+
PS. wie ktoś ile osób dzisiaj na meczu Lechii ?
|
Informacyjnie. Nie wolno ?
Padały ostatnio pytania o tą właśnie reporterkę więc zainteresowani mogą poczytać. Temat o ekstraklasie ? Tak. Więc takie linki mogę wklejać.