nesta napisał(a):

Tak, sugerujecie sie spasionym, przepitym Kowalczykiem, ktory na pewno jest okazem zdrowia i ma swietna kondycje i wspaniale znosi wysokie temperatury.
Niektorzy chyba zapominaja dlaczego pilkarz zarabia tyle ile zarabia. Wlasnie dlatego, ze ma byc gotowy w kontekscie psychicznym i fizycznym na wyrzeczenia, wysilek, bol, presje z jakimi przecietny czlowiek nie styka sie na co dzien. To sa zawodowcy, ktorzy sa do roznych warunkow przygotowani.
|
Dokładnie 100% poparcia, proszę przestańcie już z tą pogodą...