Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5972
Stary 22.08.2011, 18:00
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak, sugerujecie sie spasionym, przepitym Kowalczykiem, ktory na pewno jest okazem zdrowia i ma swietna kondycje i wspaniale znosi wysokie temperatury.

Niektorzy chyba zapominaja dlaczego pilkarz zarabia tyle ile zarabia. Wlasnie dlatego, ze ma byc gotowy w kontekscie psychicznym i fizycznym na wyrzeczenia, wysilek, bol, presje z jakimi przecietny czlowiek nie styka sie na co dzien. To sa zawodowcy, ktorzy sa do roznych warunkow przygotowani.
Dokładnie 100% poparcia, proszę przestańcie już z tą pogodą...
Odpowiedz cytując