Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9951
Stary 22.08.2011, 17:52
Apoel-Wisła X2 1,75 ewentualnie postawie na awans Wisły
Villareal-Odense 1 1,25
Spartak - Legia 1 1,45
PSV - Ried 1 1,25
Partizan - Shamrock 1 1,25
Sporting-Noetsjalland 1 1,28


za 100 zl
ew.wygrana - 570 zł
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW


TYLKO WISŁA
Anty Jude
Odpowiedz cytując