Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
16093
22.08.2011, 17:38
sevenheaven
napisał(a):
no i po co to wklejasz ?
poza tym nie jest nowa bo już długo pracuje dla C+
PS. wie ktoś ile osób dzisiaj na meczu Lechii ?
Podobno >20 tys.
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18