Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5958
Stary 22.08.2011, 17:03
Nie wiem dlaczego tak się spinacie. Rozumiem jakbyśmy nie mieli do dyspozycji Meliksona, Sobolewskiego i Chaveza. Wtedy też bym się obawiał tego meczu, ale przecież jedziemy tam najmocniejszym składem jakim dysponujemy, wszyscy są zdrowi.

Wszelkie dywagacje na temat warunków pogodowych to jest po prostu śmiech na sali.
Może niektórzy zrozumieją, że gramy o 21:45 ich czasu i siłą rzeczy pogoda będzie po prostu bardzo dobra do gry w piłkę.
Rozumiem, że część naczytała się Faktów, Onetów itd., ale proponuję zachować trochę rozsądku.
Odpowiedz cytując